Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bee Movie (2007)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 163
Data de inscriere : 18/11/2008

Bee Movie (2007) Empty
MesajSubiect: Bee Movie (2007)   Bee Movie (2007) I_icon_minitimeMier Dec 10, 2008 10:58 am

Actori(voci): Jerry Seinfeld, Renée Zellweger, Matthew Broderick, Patrick Warburton, John Goodman, Chris Rock, Kathy Bates,Barry Levinson, Larry King, Ray Liotta, Sting, Oprah Winfrey, Larry Miller .

Filmul incepe cu prezentarea unei “albinutze” care-shi termina studiile urmand a ishi incepe munca, pe care o va face pt tot restul vietzii. La aflarea acestei veshti Bary(albinutza) este extrem de revoltat de si hotarashte sa iasa din stup pt a vedea lumea reala. De aici lucrurile degenereaza, persoanjul principal ajungand sa aiba un proces impotriva unei companii ce produce miere.

Cu sigurantza copii il vor adora cu toate ca poate nu vor intelege toate glumelePoate ca m-am inshelat si o sa va placa dar totushi ar fi bine poate sa pregatitzi o cafea si un energizant inainte ...

Sus In jos
http://bestmovies.niceboard.net
Domino

Domino


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/12/2008

Bee Movie (2007) Empty
MesajSubiect: Re: Bee Movie (2007)   Bee Movie (2007) I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 11:49 am

Ma nu stiu ce ziceti voi , da mie unu mi-a placut .... Razz
Sus In jos
 
Bee Movie (2007)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Next (2007)
» Saw IV (2007)
» Ratatouille (2007)
» Becoming Jane (2007)
» The Nines (2007)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Categori de filme :: Animatie-
Mergi direct la: