Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 National Treasure: Book of Secrets (2007)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 163
Data de inscriere : 18/11/2008

National Treasure: Book of Secrets (2007) Empty
MesajSubiect: National Treasure: Book of Secrets (2007)   National Treasure: Book of Secrets (2007) I_icon_minitimeMier Dec 10, 2008 1:05 pm

Actori:Nicolas Cage, Justin Bartha, Diane Kruger, Jon Voight, Helen Mirren, Ed Harris , Harvey Keitel, Bruce Greenwood

Din partea mea, cel mai asteptat film al anului. Am asteptat lansarea lui in 2007, si mai aveam putin si scriam din 2008. Distributia este aproximativ respectata ca in primul film, aparand aici insa si generalul Hummel din “Fortareata” (pentru cei care stiu despre ce e vorba:) si anume Ed Harris in rolul personajului negativ.

Daca la National Treasure 1 m-am uitat de 3 ori sunt absolut sigur ca si acest film il voi revedea curand. In putine cuvinte am putea spune ca este filmul perfect al combinatiei dintre aventura, mistere de rezolvat, istorie si …Nicholas Cage. De data aceasta Cage este in cautarea unei comori, un oras de aur ascuns undeva sub pamant. Existenta acestui oras ar demonstra nevinovatia strastrabunicului lui (ceva in genul asta, o ruda in arborele genealogic) in cazul asasinarii lui Lincoln.

Sus In jos
http://bestmovies.niceboard.net
Domino

Domino


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/12/2008

National Treasure: Book of Secrets (2007) Empty
MesajSubiect: Re: National Treasure: Book of Secrets (2007)   National Treasure: Book of Secrets (2007) I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 12:32 pm

Asta e fain , l-am vazut de 1 ianuarie 2008 Very Happy ( mai tin minte si data Rolling Eyes ) ...
Sus In jos
 
National Treasure: Book of Secrets (2007)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Next (2007)
» Saw IV (2007)
» The Nines (2007)
» Hitman (2007)
» Transformers (2007)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Categori de filme :: Aventura-
Mergi direct la: