Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Harton Hears a Who (2008)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 163
Data de inscriere : 18/11/2008

Harton Hears a Who (2008) Empty
MesajSubiect: Harton Hears a Who (2008)   Harton Hears a Who (2008) I_icon_minitimeMier Dec 10, 2008 10:47 am

Actori (voci): Jim Carrey, Steve Carell, Carol Burnett, Will Arnett, Seth Rogen, Dan Fogler, Isla Fisher, Jonah Hill, Amy Poehler

Jim Carrey revine… bine daca se poate numi asa (pentru ca are vocea personajului principal din film) int-un film de animatie excelent. Foarte amuzant, bun pentru copii (pentru ca este cu animale) si care mi-a mai adus aminte de momentele cand ma uitam la desene animate. Probabil cel mai bun film de animatie de dupa Ratatouille. O poveste simpla trecuta de “Cartea Junglei” prin Guliver in Tara Piticilor pana in 2008.

Horton este un elefant, de fel foarte simpatic (trompa si urechile fac totul) care gaseste o particula…particula in care afla ca sta ascuns un intreg oras minuscul. Bineinteles ca nimeni din jungl nu-l crede, dar el este hotarat sa apare acea particula de praf de orice pericol. In drumul lui spre locul unde ar trebui sa fie in sigurata are tot felul de peripetii… faza cu “Cred ca s-au gandit si ei ca vor trece elefantii pe aici cnd au construit acest pod” (podul fiind de lemn)demonstreaza totodata si umorul filmului. Replicile animalelor fac tot deliciul.

Sus In jos
http://bestmovies.niceboard.net
Domino

Domino


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/12/2008

Harton Hears a Who (2008) Empty
MesajSubiect: Re: Harton Hears a Who (2008)   Harton Hears a Who (2008) I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 11:46 am

Hmm nu e cine stie ce ..
Sus In jos
 
Harton Hears a Who (2008)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» War (2008)
» Saw V (2008)
» 10.000 B.C (2008)
» Teken (2008)
» Four Christmases (2008)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Categori de filme :: Animatie-
Mergi direct la: