Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 KnightRiders (2008)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 163
Data de inscriere : 18/11/2008

KnightRiders (2008) Empty
MesajSubiect: KnightRiders (2008)   KnightRiders (2008) I_icon_minitimeMier Dec 10, 2008 11:46 am

Actori: Justin Bruening, Deanna Russo, Sydney Tamiia Poitier, Bruce Davison, David Hasselhoff, Greg Ellis, Chris Mulkey, Wayne Kasserman

Numele filmului spune destul de multe despre actiunea respectiva. Knight Rider este o masina cu o inteligenta artificiala ce nu are nevoie de sofer, vorbeste, este blindata si etc. (da stiu, cam sf treaba). Un film care aduce aminte de Transformers si care pentru pasionatii de science fiction ar fi numai bun. So, care este povestea?

Un om de stiinta este dat disparut dupa ce o organizatie il ataca incercand sa afle secretele unor lucrari si experimente ale sale. El apuca sa programeze inainte de acest incident o masina “inteligenta” sa o gaseasca pe fiica sa si sa o pretejeze, fiica sa fiind singura care ar putea decoda lucrarile doctorului ...

Sus In jos
http://bestmovies.niceboard.net
Domino

Domino


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/12/2008

KnightRiders (2008) Empty
MesajSubiect: Re: KnightRiders (2008)   KnightRiders (2008) I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 11:24 am

E dragut filmu , ce super e masina aia , daca ar fi adevarata Twisted Evil , in aia chiar ca poti sa spui ca esti in NFS Undecover ...
Sus In jos
 
KnightRiders (2008)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» War (2008)
» Saw V (2008)
» Wanted (2008)
» Jumper (2008)
» Teken (2008)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Categori de filme :: Actiune-
Mergi direct la: